Patvirtinta nauja miesto Kultūros ir meno taryba

KULTŪROS POLITIKA

Patvirtinta nauja miesto Kultūros ir meno taryba

Suformuota ir patvirtinta naujoji miesto Kultūros ir meno taryba, kuri visuomeninio eksperto bei patarėjo teisėmis dvejus metus talkins Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyriui uostamiesčio kultūros ir meno klausimais.

Klaipėdos miesto taryba birželio 23-iosios posėdyje patvirtino naujos Kultūros ir meno tarybos sudėtį. Atstovavimo joje principai nustatyti Kultūros ir meno tarybos nuostatais, – į ją savo atstovus delegavo miesto kūrybinės organizacijos bei kultūros įstaigos, tris narius pasiūlė miesto tarybos Socialinių reikalų komitetas bei savivaldybės Kultūros skyrius. Kultūros ir meno tarybos nuostatai papildyti dar vienu punktu, – jos nariais nuo šiol nebegalės būti deleguojami tie patys asmenys dvi kadencijas iš eilės, teks bent vieną praleisti. Trečiosios kadencijos miesto Kultūros ir meno taryboje dvejus artimiausius metus dirbs Klaipėdos universiteto profesoriai Daiva Kšanienė ir Vytautas Tetenskas, Klaipėdos dramos teatro aktorius Valentinas Klimas, rašytojas Sigitas Poškus, menotyrininkės Kristina Jokubavičienė ir Goda Giedraitytė, istorijos daktaras Jonas Genys, savivaldybės Viešosios bibliotekos direktorė Bronė Lauciuvienė, „Klaipėdos“ dienraščio kultūros žurnalistė Rita Bočiulytė, Klaipėdos muzikinio teatro vadovo pavaduotoja, choreografė Danutė Žičkuvienė ir miesto tarybos narys Vytautas Grubliauskas.

Rytoj naujos sudėties miesto Kultūros ir meno taryba rinksis į pirmąjį savo posėdį, kuriame išsirinks pirmininką bei pradės svarstyti klaipėdiečių pasiūlytas kandidatūras į Klaipėdos miesto kultūros magistrų ložę.

by admin